Електроінструмент

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів
622,00грн

Для будівництва і побуту існує безліч інструментів, і всі вони діляться на дві великі групи - електричні та ручні. Який вибрати - залежить від типу роботи, яку ставить перед собою майстер. Важливо відзначити, що серед цих груп існують аналоги, основною відмінністю яких є тип і механізм живлення. Одним з таких інструментів також є лобзик. Для обробки невеликих об’ємів деревини підійде ручний лобзик, а при проведенні ремонтно-будівельних робіт невід'ємним елементом стане електролобзик. Одним із екземплярів з цієї категорії робочих пристосувань є електролобзик Einhell BJS 650/1 E. За статистикою електролобзик це четвертий найбільш використовуваний інструмент майстрами після болгарки, шуруповерта і перфоратора. У разі крайньої необхідності він здатний замінити підручні пристосування, хоч і з певними обмеженнями. Робота з цим інструментом не вимагає попереднього навчання. Його експлуатація проста і доступна кожному, навіть жінкам. Представлена модель працює від мережі під напругою 230 В., при цьому її потужність складає 600 Вт. Лобзик, найчастіше, застосовують для прямолінійного і фігурного розпилення різних матеріалів невеликої товщини (фанера, ДСП, ОСП, МДФ, алюміній, сталь). Незамінним це пристосування стане при підготовці дерев'яних рейок для покрівлі даху. Думка про те, що електролобзик здатний розпилити лише тонкі матеріали не повинна насторожувати. Товсті бруски теж піддаються обробці цим пристосуванням, тільки пропилка здійснюється трохи довше, за два-три підходи. Для того, щоб повністю контролювати процес обробки матеріалу, інструмент оснащений функцією регулювання швидкості. Для того, щоб здійснити пропилення певної поверхні, її необхідно зафіксувати паралельно до електроінструменту. Важливо відзначити, що розпилювати можна і під кутом 45 °. Частота ходу ріжучого механізму становить 3000 оборотів за хвилину. При цьому максимальна глибина різання деревини складає 65 мм., алюмінію - 10 мм, і сталі - 5 міліметрів. Корпус електролобзика виготовлений із пластику високої якості. Зручна рукоятка дозволяє надійно зафіксувати робоче пристосування в руці при експлуатації. Вага інструмента становить 1,9 кілограма. У комплекті йдуть також додаткове пильне полотно по дереву, шестигранний ключ і паралельний упор для більш якісного кінцевого результату роботи. За допомогою цього інструменту обробка матеріалу не буде тривати вічність, а навпаки буде швидкою і легкою.

450,00грн

Производитель ТехАС Страна Украина/КНР Класификация Сетевой шуруповерт дрель Мощность, Вт. 550 Вт Патрон Быстрозажимной патрон 1-10мм Число оборотов/мин. 0-750 об/мин Сетевой шнур Количество ступеней регулировки момента затяжки 20+1 Макс. диаметр сверления в стали мм. 10 мм Источник питания От сети Вольтаж В. 220 В Класс Бытовой инструмент

299,00грн

Фен ТехАС ТА-01-051 составляет 2000 Вт, что с запасом достаточно для высокой производительности. Благодаря использованию фена в строительство специального термостойкого пластика, инструмент может работать в течение длительного времени, не опасаясь перегрева.