Автоматичні вимикачі

Знайдено: 1 - 24 серед 194 товари

Автоматичний вимикач ― захист житла від короткого замикання

Автоматичні вимикачіЯкщо у електромережі відбувається перевантаження чи коротке замикання, спрацьовує автоматичний вимикач. Цей пристрій вмикає, проводить і у випадку необхідності вимикає струм у мережі за допомогою розриву контактів. Розрив відбувається автоматично або його можна виконати вручну за допомогою вимикачів. 

Автоматичні вимикачі є обов’язковою складовою електричних кіл. Ці електричні пристрої допомагають уникнути небезпечних ситуацій пов’язаних з коротким замиканням або підвищеною температурою у мережі. 

Інтернет-магазин EcoEl спеціалізується на електротехнічній продукції, електрофурнітурі, стабілізаторах та джерелах безперебійного живлення, низьковольтовому обладнанні, інструментах та виробах для монтажу. Каталог сайту включає широкий вибір якісних товарів від відомих виробників. Ми пропонуємо доступні ціни і швидку доставку у будь-яке місто (Київ, Львів, Рівне, Харків) «Новою Поштою». 

Якщо ви хочете недорого купити автоматичний вимикач в Україні, наші спеціалісти проконсультують і допоможуть зробити правильний вибір. Ми постійно оновлюємо асортимент і маємо гнучку систему знижок. 

Скільки коштує якісний пристрій захисного відключення 

Ціна ПЗВ залежить від його характеристик. Вибираючи електричний автомат, потрібно звернути увагу на такі характеристики:

  • Номінальна сила току. Цей показник вказує на максимально допустиму силу струму в дроті.
  • Номінальна напруга і тип струму: постійний чи змінний.
  • Кількість полюсів. Ця характеристика залежить від кількості фаз.
  • Швидкість спрацьовування. Цей пункт вказує на те, як швидко пристрій захисного відключення роз’єднає контакти і вимкне струм у мережі. 

Існують два принципи роботи автоматичних вимикачів:

  1. Тепловий принцип. Металічна пластина всередині вимикача нагрівається при проходженні надвисокого струму. Вона деформується і в певний момент спрацьовує механізм розщеплення і електричне коло розмикається.
  2. Електромагнітний принцип. Коли надвисокий струм проходить через котушку, спеціальний стержень зміщується і розмикає електричне коло.

Сучасні пристрої захисного відключення працюють з використанням обох принципів. Це дає можливість відслідковувати різкі стрибки напруги і довготривалі перевантаження. 

Вартість автоматичних вимикачів від європейських виробників у кілька разів вища за ціну аналогічного пристрою українських виробників. У інтернет-магазині EcoEl є можливість підібрати електротовари (регулятори напруги, диференційні автомати) з урахуванням доступного бюджету. Ви зможете зекономити і придбати якісні товари дешево.

Навіщо потрібен диференційний вимикач 

Диференційний вимикач поєднує функції автоматичного вимикача та УЗО (пристрою захисного відключення). Прилад призначений для захисту людини від ураження струмом при контакті зі струмоведучими частинами устаткування. В такій ситуації він спрацьовує як пристрій захисного відключення. Крім того він захищає мережу від перевантаження і коротких замикань, виконуючи функції автоматичного вимикача. 

Диференційні вимикачі застосовуються у однофазних та трифазних мережах постійного струму. Вони підвищують рівень безпеки при використанні побутових електроприладів і допомагають уникнути пожеж.

Для того, щоб ваша електрика у вашому домі не постраждала через зміни напруги і сили току в електромережі, необхідно оснастити помешкання автоматичним вимикачем, диференційним автоматом, стабілізатором і відсікачем напруги.