Про нас

Коротке резюме ТМ EcoEL” :

Наша спеціалізація - електротехнічна продукція, електрофурнітура освітлення , як для для створення домашнього затишку та прилеглої території, так і для офісного та промислового.

Яку продукцію ми пропонуємо - електротовари та обладнання , а також засоби мотнажу для даної категорії товари і всі необхідні розхідні матеріали.

Торгівля - Продаж товарів через інтернет мережу, а також на місці локації магазинів.

Індивідуалне замовлення - в нашому інтернет-магазині доступна можливість замовлення товарів, яких немає в наявності.

Допомога у виборі продукції - наші досвідчені спеціалісти допожуть підібрати Вам небхідний продукт, та при необхідності нададуть професіну консультацію та допоможуть розібратись з принципами роботи обраного Вами продукту.

Гарнтійне обслуговування - ми завжди дотримуємось умов гарантійного обслуговування, адже ми продаємо тільки якісний продукт.

Головний наш принцип – задоволений клієнт , ТМ ”EcoEL” створена щоб допомогти Вам завжди залишатись “ На світлій стороні”. Ми допожемо Вам знайти відповіді на запитання , які Вас турбуть відповідно до Ваших побажань!

Наша мета

  Оскільки пройшли ті часи коли потрібно виділяти час для відвідування того чи іншого магазину, щоб придбати продукт який Вам необхідний, не знаючи чи Ви знайдете там бажане, ми йдемо в ногу з часом.

  Ми стоврили інтернет-магазин EcoEL, щоб допомогти Вам заощадити час та кошти. Наша компанія є прозорою та повністю відкритою для пропозицій, ми із задоволенням вислухаємо Ваші потреби, пропозиції та побажання. Ваша думка дуже важлива для нас, саме тому ми просимо Вас залишати відгуки про обраний Вами продукт, пропозиції та побаження надсилайте на нашу елктронну скриньку ecoel@i.ua. Для нас важлиий кожен клієнт, для нас важливі Ви.

  Наш інтернет-магазин створений для тих хто цінує свій час, та бажає заощадити свої кошти, для тих хто шукає якісну продукцію, за розумні гроші, та не хоче переплачувати зайвого. В нашому ітернет-магазині Ви знайдете якісні товари на будь який смак, до того ж цінова політика нашого магазину є гнучкою. Ми стабільно оновлюємо наш асортимент, а також впроваджуємо систему акцій та знижок. У нас Ви можете знайти товари з освітлення, засоби для монтажу , електрофурнітуру , низьковольтне обладнання на будь який смак для дому чи прилеглих територй, як внутрішнього так і зовнішнього застосування. Інтернет-магазин EcoEL пропонує тільки якісні товари відомих виробників, а також великий асортимент якісної продукції, як зарубіжного так і вітчизняного виробництва. Окрім якісного асортименту який постійно розширюється, інтернет-магазин EcoEL пропунує Вам доступні ціни. Ми працюємо для Вас, нашою метою є задоволення потреб наших клієнтів. Також раді Вам повідомити, що у м.Львів функціонують вже 2 наших магазини.