Переваги та особливості світлодіодних ламп


Як вибрати світлодіодну лампу для дому?

LED-лампи стали справжнім проривом у розвитку систем освітлення, і набувають все більшої популярності при організації системи домашнього освітлення. Правильно вибрати таку лампу допоможуть деякі корисні рекомендації:

Запчасти для телефонов

Зверніть увагу на потужність світлодіодної лампи. При заміні звичайних ламп на LED-лампи фахівці пропонують скористатися простим і ефективним способом ділення потужності на 8. Тобто, якщо ви міняєте одну лампочку потужністю в 60 Вт, то ви повинні придбати світлодіод потужністю 7,5 Вт З цієї простої формули вам буде нескладно порахувати кількість і потужність світлодіодів при заміні джерел світла в будь-якому приміщенні.

Новости и обзоры смартфонов

Правильно підбирайте світловий спектр лампи. Для комфортного освітлення потрібно вибирати світлодіоди теплого спектру. Це лампи з показниками температури 2600-3200 К (тепле біле освітлення) або в діапазоні 3700-4200 К (природне біле освітлення) — для тих випадків, коли ви плануєте освітлення офісного приміщення або житлової площі. Лампи з показником в 6000 К характеризуються холодним білим світлом, який більшості людей здається яскравим і незатишним. Світлодіоди холодного спектра більше підійдуть для освітлення вулиці, гаража або підвалу. Якщо лампа характеризується температурою менше 2 600 К, її світло буде тьмяним і жовтим, що також досить неприємно для очей.

Запчасти для телефонов

Враховуйте вартість лампи. Якісний світлодіод не може бути дешевим. Невисока ціна завжди свідчить про товар низької якості, який прослужить недовго, і бажаної економії ви не досягнете. До речі, саме насичене, гнітюче жовте світло часто буває у ламп від невідомих китайських виробників, так що вивчіть ринок LED-ламп і вибирайте товар від відомого бренду, найкраще — європейського.

Зверніть увагу на те, чи пульсує світлодіод під час роботи. Наявність пульсації і мерехтіння говорить про неякісні випрямлячі в блоці живлення лампи. Світло, яке вона буде давати, може призвести до погіршення зору.

Запчасти для телефонов

Перевірте кріплення цоколя і якість радіатора, відповідального за відведення тепла, що виробляється, оскільки ці параметри позначаються на терміні роботи лампи.

Переваги світлодіодних ламп

  • Економічність (всього 3 Вт). Такі лампи мають мінімальні показники енергоспоживання, а початкові грошові вкладення в таке освітлення завжди себе окуповують зменшиними рахунками за світло.
  • Тривалий термін служби, який становить до 50 000 годин. А це практично 9 років постійно включеного світла! Враховуючи, що світло в будинку не горить постійно, даний термін цілком можна розтягнути до 12-14 років служби лампочки. Такі лампи не перегорають, а поступово втрачають свою потужність, причому імениті виробники гарантують зниження яскравості не більше ніж на 1/3 від початкової.
  • Мінімальна тепловіддача. Світлодіоди майже не гріються, що сприяє більшій безпеці. Це особливо важливо в місцях, де потрібна велика кількість джерел світла. Дослідження показали, що якщо лампа розжарювання потужністю 100 Вт нагрівається майже до 169 градусів, то у світлодіодів цей показник нижчий більш ніж в 5 разів.
  • Висока міцність. На відміну від звичайних лампочок, які часто розбиваються, світлодіоди можна упускати без ризику поранитися дрібними осколками, так як їх корпус виконаний з пластика